501 950 101, 507 502 297
e-mail: biuro@finsauna.com.pl

 

Łaźnie parowe

Temperatura powietrza 45-55°C, wilgotność 100%

Łaźnię parową znano już w starożytności. Inaczej zwana łaźnią rzymską bądź turecką - kabina w całości wykonana z materiałów odpornych na wysoką wilgotność powietrza. Konstrukcja kabiny , ściany, sufit oraz wszystkie elementy wbudowane, wykonane są z odpornych na wilgoć, bardzo stabilnych i termoizolacyjnych lekkich elementów konstrukcyjnych. Całość pokryta jest materiałami epoksydowymi. Pomieszczenie łaźni parowej najczęściej wyłożone jest glazurą, mozaiką szklaną lub innymi okładzinami odpornymi na działanie wilgoci, jak np. marmur i granit.

Drugim rodzajem łaźni jest kabina wykonana z tworzywa sztucznego. Są to elementy ścienne i sufitowe oraz profilowane pojedyncze siedzenia o stałych rozmiarach, dając tym samym możliwość ułożenia dowolnej kabiny.

Łaźnie parowe wyposażone są w generator – urządzenie do wytwarzania dużej ilości ciepłej pary wodnej.

Firma FINSAUNA tworzy najwyższej jakości produkty dla obiektów SPA. Projektujemy oraz wykonujemy sauny fińskie, łaźnie parowe oraz błotne. Oferujemy również kabiny infrared, kabiny lodowe, wanny z hydromasażem, piece do sauny oraz generatory pary. Każda sauna i łaźnia parowa wykonywana jest na indywidualne zamówienie, dlatego jest idealnie dopasowana do danego pomieszczenia. Długoletnie doświadczenie w produkcji gwarantuje zadowolenie i satysfakcję z produkowanych przez naszą firmą saun i łaźni.

© Infocity