Producent saun — Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto i okolice

logo

PHU FINSAUNA to producent saun, który funkcjonuje na rynku już od 1997 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy bazę Klientów, którzy współpracowali z nami podczas realizacji projektów o różnorodnym wykończeniu i przeznaczeniu. Dla części z nich przygotowaliśmy kilka inwestycji w ciągu kilku miesięcy, co świadczy o tym, że jesteśmy partnerem, z którym współpraca jest satysfakcjonująca i przynosi zamierzone rezultaty. Działamy na terenie Gdyni, Gdańska, a także całego Trójmiasta i okolic.

Wysoka jakość, terminowość i korzystne ceny

Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, zajmując się nie tylko samą realizacją inwestycji, ale także wsparciem i doradztwem technicznym przy przygotowaniu projektu.

Pomagamy w wyborze rozwiązań, które będą najkorzystniejsze w danej sytuacji. Dotrzymujemy terminów wynikających z zawartych umów. Na każdym etapie działania udzielamy odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Jako producenci saun gwarantujemy również korzystne ceny, które idą w parze z wysoką jakością materiałów użytych do realizacji projektu, jak i wykwalifikowanymi pracownikami, którzy są odpowiedzialni za estetykę produktów.

Zakres usług

Jako producenci sauny oferujemy m.in.:

  • budowę łaźni parowych,
  • realizację kabin infrared,
  • projekt i montaż saun na podczerwień oraz saun tradycyjnych,
  • przygotowanie grot solnych,
  • budowę wanien SPA i innych elementów wyposażenia obiektów tego typu.

Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami prowadzącymi hotele, kluby fitness, kluby sportowe, obiekty SPA oraz gabinety odnowy. Jesteśmy otwarci na sugestie Inwestorów. Pomagamy im w realizacji wizji miejsca przeznaczonego do relaksu, które będzie komponowało się z otoczeniem i zachęcało do wypoczynku, przez co inwestycja stosunkowo szybko się zwróci. Zapraszamy do współpracy.

Wanny SPA

06.png

Groty solne

04.png

Elementy SPA

05.png

Wybrane realizacje