Serwis łaźni i saun

Oferujemy profesjonalny serwis elementów wyposażenia łaźni i saun. Usługa jest realizowana przez serwisantów, którzy znają specyfikę działania poszczególnych rozwiązań, w tym także generatorów pary, elektrycznego pieca do sauny czy elektrodowego nawilżacza powietrza. Dzięki temu serwis rozpoczyna się od wnikliwej diagnozy kondycji poszczególnych elementów w łaźni. Sprawdza się wówczas stan infrastruktury, wentylacji obiektu oraz poziom zużycia poszczególnych podzespołów.

Jeśli zostaną wykryte nieprawidłowości, pracownicy serwisu skonsultują z właścicielem sauny bądź łaźni zakres niezbędnych prac oraz oszacują ich koszt. W razie konieczności części obiektu zostaną poddane regeneracji lub wymianie na nowe. Poinstruujemy również użytkowników lub zarządców infrastruktury, w jaki sposób dbać o system na co dzień, aby uniknąć usterek, uniemożliwiających korzystanie z sauny, łaźni.

Kiedy należy przeprowadzić serwis sauny oraz łaźni?

Terminy przeglądów serwisowych poszczególnych elementów są uzależnione od zastosowanych rozwiązań. W przypadku pieca czy generatora pary będą miały znaczenie zalecenia producenta, które różnią się np. w zależności od modelu urządzenia, jakim dysponujesz. Warto sprawdzić dokumenty danego produktu, a w nim będą znajdowały się dane dotyczące serwisu.

Z usługi należy skorzystać również natychmiast po zauważeniu jakichkolwiek nieprawidłowości lub uszkodzeniu mechanicznym łaźni czy sauny. Pamiętaj, że brak przeglądów serwisowych może wpływać na nadmierne zużycie części eksploatacyjnych całego systemu lub utratę gwarancji producenta konkretnego rozwiązania. Zapraszamy do współpracy — przyjedziemy na miejsce najszybciej jak to możliwe, aby sprawdzić stan urządzenia i przywrócić mu pełną sprawność.